Yay burcu erkeğinin özellikleri nelerdir, nelerden hoşlanır?

Ortalama: Henüz Puan Verilmedi!
Puanla: 
MiserableBoringEnjoyableinterestingFascinating
 
(Yaş:25-29)
    Kategori: Aşk

Aranızda yay burcu erkeği var mı? Eski sevgilim yay burcu. Yaptığım bir hatayı affedemediğini söylüyor. Ama en fazla 3 gün dayanamayıp yine arıyor özlediğini söyleyerek. Ama o özleyen insan az sonra yine ısıtıp ısıtıp aynı şey yüzünden tartışma çıkarıyor ve benden soğuduğunu söylüyor. Çok yoruldum artık bu yay burcu erkekleri neleri sever? Neler onlar için vazgeçilmez bir bilene sorayım dedim yahu! Bu arada ben yengeç kadınıyım...


3000 karakter kaldı  Gizli  Referans Soru
Soru No
Referans vermek istediğin soru numarasını tarayıcının adres kutusunda görebilirsin (URL). Örneğin, bu sorunun numarası: 14443
 

Cevaplar

    Erkeklerden  
9
Kızlardan  
8
 

En İyi Cevap

Pink-
-1  
Yay burcu erkeği ateş gurubu burcudur,Yanı enerjık sosyal ve bagımsızlığına düşkündür.
Simgesı yay germıs Centaur, yani başı insan, bedeni at olan bir yaratıktır.
Burdan yayın genel olarak sinirlenmeye müsait bir gergınlıkte olduğunu söylememıze gerek yok sanırım.Bu tuttuğu gergın yay gıbı yaylar gergın insanlardır.Çift karekterlerı vardır ve değişken yapıdadırlar.Sız yengenç yanı su gurubusunuz .Daha uysal ve evcımensınız.
Yaylarda bıtmek bılmeyen bır gezme tozma merakı vardır ,akıllarına estımı
ben şuraya gıdıyorum der ama , bazen demeyı bıle unutacak umursamazlıkta olabılır
Siz yengeç kadını olarak yayın hızına yetışrmısnız yoksa o non-stop gezerken bavullarınımı hazırlar günlerce onu ha geldı gelecek dıye beklersınız bılemıyecegım ama bu adam gıttımı arkasında bıraktıklarını unutur malısef.

Yaylar sosyaldır ve özgürlüğüne düşkündür bu adamda çingene ruhu vardır öyle evde oturayım
pinekleyım yayı gergınleştırır.Ama yayların sohbetı güzeldır insancıllardır ve ellerı açıktır
sevgılılerıne hedıye almayı onlarla seyhat etmeyı severler.Yayaların bır olumsuzluğuda dengesız olmalarıdır dediğiniz gıbı hem soğuduğunu söyler hemde özledığını söyler ,yanı bu adamdan cok fazla tutarlılık beklemeyın .Yaylar öyle bağlancak tipde aile babası olacak bir tipte hiç değildir.

Sizi sevıyorsa açık yüreklılıkle yanında kalmanızı ister yaylar şefaftır neyse odur çocuksu bır enerjı ve ruhları vardır çokta ıyımserdır .Çocuksu gülümsemelerı insanı en kızgın anında yumuşatır.
Ama patavatsızlık ve huzursuzlukları insanı deli edebılır .Bu adama hesap sorma nereye gıdıyon hiç deme ,özgür bırak o döner dolaşır gelır senı sevıyorsa tabıkı Ama yengeç olarak onunla uyumlu olman zor.

 • Cevaplayan
  yükselen farklı olabılır etkende olabılır
 • ya bende yay burcuyum.Gerçekten yazdıkların doğru.Gezmeyi acayip severim.Ama benim de derdim bağlanmakta.Çok bağlanır çok üzülürüm.Keşke dediğin gibi olsaydı da bağlanmayan tiplerden olsaydım...
 • Soran
  Emeğin için çok teşekkür ederim.Baya uzun yazmışsın ama zevkle okudum.Yazdıkların birebir uyuyor karşımdaki insana.Bir sevip bir sevmediğini söylemese,önce ciddi yanaşıp sonra evlilik düşünmediğini söylemese yani tutarsızlıkları had safhada olmasa inan ben de çabalayacam da değmeyecek biliyorum.O yüzden rahat bıraktım.Dediğin gibi seviyorsa o gelsin ben sadece bekleyeceğim

Erkekler Ne Diyor

 • berkeracar
  6245  
  ben yay burcuyum davranış olarak hiçbirşeye dikkat etmez, güzelliğinle ilgilenir, duygusal değildir, seksi sever. kıskanç olmayacaksın, eğlenmesini bileceksin, sıkboğaz etmeyeceksin, ayak uyduracaksın, içeceksin, utangaç olmayacaksın, küfür edebileceksiniz birbirinizin yanında... doğallık çok önemli yay erkeği için ama doğal dediysek kendini salma bakımlı ol... vs...
 • bloodstone
  -1  
  Talihli olduğu için Yay doğal olarak iyimserdir. Tipik Yay ezici darbelerin etkisinden çabuk kurtulur. Jüpiter erkeğinin aşktaki şansı da aynen böyledir. O, şanslıdır. Şansı yaver gitmediği zaman çabucak kendini toparlar. O, dürüst olmayan insanları diğerlerinden ayırır, çevresinde bu kadar çok arkadaşı ve dostu olmasının nedeni de budur. İnsanların dış görünüşlerinin ötesine bakarak aldatıcı olmayan gerçek değerleri arar. Bu düşmanları olmaması demek değildir. Kuşkusuz düşmanı da vardır, ama başka burçlardaki insanların düşmanlarına oranla, Yayın düşmanlarının sayısı çok daha azdır.

  Onun içtenlikle söylediği sözlere gücenenler boğazını sıkıp boğmak isteyebilirler, ancak genellikle eninde sonunda kötü niyetli olmadığını anlarlar. Yay erkeğinin günahı hiçbir zaman kasten acımasızca kötülük etmek değildir, sadece nezaketsizlik ve düşüncesizliktir. Artık anlamış bulunuyorsunuz ki, Yay ın konuşması şu sembolik oku kadar direktir. Çirkin şeyler söyleyebilir ve eğer ona aşıksanız, bu sözleri yanına kar kalabilir. Henüz tanıştığınız bir Yay erkeği parlak, dikkatli bakışlarını yüzünüze dikerek size, tam bir erkeğin metres olarak seçeceği kız olduğunuzu söylediği zaman ona ne kadar içerleseniz haklı olursunuz.

  Yay erkeği romantik hayatını yüzeysel düzeyde yaşar, ama bu konuda dürüsttür. Yay rastgele ilişkiler peşindedir ve bazen o kadar rastgele olur ki, düpedüz her önüne gelenle ilişki kurar. Kadınlar çoğunlukla Yayın davranışlarını yanlış yorumlar ve aralarındaki ilişkiyi gerçekte olduğundan daha ciddi zannederler. Aynı şekilde, hafif, fiziksel olmayan bir arkadaşlık, sadece dolaşacağı bir kız ararken de, karanlık emeller peşinde koştuğu sanılabilir. Her iki şekilde de Yay zararlı çıkar. Ama o gene de şanslıdır ve bütün bu karışıklıklar düzelir. O bir flörttür, bu inkar edilemez, ancak yalnızca seks aramamaktadır. BENDE YAYIM bu arada...:)
 • BerduŞ
  -1  
  durmadan okunu arar
 • slvr34
  2460  
  kendımı nasıl tarıf edeyım sorun cev vereyım desem. ama her yay aynı özellıklere sahıpmı acaba
 • cinderella_lover
  -1  
  yayı fazla germeyecen derler.üzerlerine gidilmesinden hoşlanmıyorlar sanırım
 •  
  Yok  
  Özgürlük arayışı belki de en fazla burçtur. Bir yay erkeği olarak bana içimden gelmeyen bir şey yaptırılması beni çok gerer. Ayrıca zor kızlar ilgisini çeker. Kendini zorla gözüne sokan biri değil.
 •  
  Yok  
  Aynı ben :) Bu yay erkeklerinin çektikleri nedir, her şeyde yay erkeği şöyledir yay erkeği böyledir. Özgürüz ama sevdiğimiz zaman tam severiz. Bu yüzden kolay kolay vazgeçemeyiz. Kindar değilizdir ama yapılanları unutmayız, bir sonraki hatada bunlar faizli olarak açığa çıkar.Kedi gibiyizdir, ne kadar surat asarsak asalım sevilmekten hoşlanırız. Ayrılalım dediğimizde "ayrılmıyorum, başının tatlı belasıyım" diyecek kişileri bekleriz. Liste böyle uzar gider. Ama ayrılıkları sevmeyiz, her şeyi içimizde yaşar ve çok büyük sevgi bekleriz. Fedakarlık isteriz. Kıskanç bir burcuz. Ne kadar umursamaz gibi davransak da özür dilenmesinden hoşlanırız. Dilenmezse faizli olarak sen benden özür dilememiştin deriz :)
  • Cevaplayan
   O zaman bu benzer karakterler konusundan çıkıyor, kişiye özel psikolojik sorunlar veya kişilik bozukları olabilir ne yazık ki.
  • Soran
   Az sonra ben son mesajımı gönderecem ama bana bağırdı telefonda hem de aradım diye:((
  • Cevaplayan
   Ayrılalım dediğimizde "ayrılmıyorum, başının tatlı belasıyım" diyecek kişileri bekleriz.
  • Soran
   Mesaj atıcam ona ne yazarsam tepkisiz kalmaz hoşuna gider?Hadi bana yardım et:))
  • Cevaplayan
   Ehh işte dediğim gibi :) Kendimden biliyorum.
  • Soran
   Yok valla dönüp dolaşıp özür diliyorum tek hatam yüzünden.Ama özürümü duymuyo umursamıyo gibi davranıyo.Çok sevilmeyi ve çok fedakarlık yapmamı istiyo.Giyim konusunda arıza çıkarmıyo,sadece eğilip doğrulduğumda göğüsüm görünecek olsa dişlerini sıkıyo ne biçim tişört giyiyosun ya diyo.Yanıma yaklaşan her erkeğin bana asıldığını söylüyo.Onlarla konuşmamamı söylüyo.Saat geç oluyo evden çağırıolar gidiyorum deyince gitmek için yer arıyon diyo.Bencilsin diyorum sensin bencil diyo:))
 • Erdem
  15450  
  Ya takma bu burçlara o kadar. Bende yayım. Yok öyle bir özelliği.
  • Soran
   :))
 • maverick
  -1  
  yaptığın hata neydi, gereksiz kıskançlık?
  • Soran
   :))
  • Cevaplayan
   bunun burçlarla alakası yok, zaten sorunun başlığıyla içeriği de ilgisiz.
   eski sevgilin seni sevse de çok kıskançmış ve anlayışsızmış, kendi kendine triplere girmiş.
   zaten ayrılmışsınız bence isabet olmuş
  • Soran
   Hayır kıskançlık yüzünden kavga etmedim diye kızmıştı baya.Ama hatam onu daha doğru düzgün tanımazken bir başkasıyla çalışmak istediğimi söylemiştim.Onu bir türlü kabullenemiyor hala
 

Kızlar Ne Diyor

 • purplee
  476  
  Yay burcu en iyi Aslan ile anlaşır :)
 • sensizimyine
  -1  
  kovayla çok uyumsuzlar :)) ben ve eşim
 • neoist2
  -1  
  Özgür bırakıcaksın, sinirlenmiyceksin.O ne kadar rahatsa sende o kadar rahat olabileceksin.Sıkmadığın,bunaltmadığın sürece yanındadır. Kıskançlık krizlerinden hoşlanmaz.Kültürlü,yaşamayı seven, pozitif ve zeki kadınlardan hoşlanırlar.
 •  
  Yok  
  burnu bi karis havada olur kendini cok begenirler, kendine cok guvenirler cok bilmis, ilk adimi cogu zaman onlar atmaz cok kompleksi
 • mydarkheart
  -1  
  ona barışmak için emrivaki yap. mecbur et sennle yüzyüze görüşmeye. ona sarıl onu öp elini tut bişeyler yap. bunu reddedemeyecektir. :))
  • Cevaplayan
   olurum tabi neden olmasın :)
  • Soran
   Hadi ya kankam olur musun öyleyse:))
  • Cevaplayan
   rica ederim şekerim :) ben de yay burcuyum :) benim de kararsız kaldığım birisi olmuştu o yüzden dikkatimi çekti
  • Soran
   Umarım öyledir.Çünkü kolay kolay karşılıklı bir şeyler hissedebileceğim birileri çıkmıyor karşıma.O yüzden onu kaybetmek istemiyorum.Sağol gece gece yardım ettiğin için.
  • Cevaplayan
   ya anladığım kadarıyla ne seninle ne de sensiz yapamıyor. mantıksal olarak bitirmek istiyor olabilir ama bitiremiyor demek ki tam olarak. sadece dilinde bitti. içinde bitmiyor demek ki.
  • Soran
   Sarılmayı öpmeyi reddetmiyo zaten.Ama arkamı dönüp eve geldiğimde yine aramıyo.Aradığımda niye aradın dercesine konuşuyo.Yüzyüze görüşürken biz neyiz dediğimde sana kızıyorum ama bebeğimsin diyo.telefonda sorduğumda hiç bi şey değiliz diyo.Dün sinirlendim neyiz belli değil,böyle devam edeceksek ben yokum dedim.Cevap gelmeyince aradım.Ben senden soğudum bitirmek istiyosan bitirelim dedi.tamam o zaman bi daha asla rahatsız etmem seni dedim,Allah'a emanet ol ii geceler dedim.Yine konu açtı yine :))
 • souldancer
  -1  
  yay erkekleri oklarla çok gergin bir ilişki içindedir
  öyleki ok fırlar eger robin hood yamuksa elmadan değil
  kızın kafasından içeri girer
  • Soran
   hadi ya tanım tamamen uyuyo benimkine valla :))
 • bencanandım
  14697  
  Yay burcunu rahat bırakacaksın takip etsen bile belli etmeyeceksin alttan idare edeceksin çaktırmadan sıkılmaya çok müsait değişikliği seviyor aynı zaman da bağlandımı kafası çok karışıyor gel git leri de bu yüzden yaşar.
  • Soran
   Teşekkür ederim inşallah:))
  • Cevaplayan
   ay utandırma beni :) sağol sadece eşimin de böyle özellikleri olduğu için tecrübelerimi aktardım ama ne kadar da olsa farklı insanlar nasıl etki eder bilemem umarım çook iyi etki eder ve mutlu olursunuz :))
  • Soran
   Hımmmm süper tavsiyeler bunlar sen harikasın.Seni seviyordum ama daha çok seviyorum sağol :))
  • Cevaplayan
   Olabildiğince sakin olman gerek tartıştığınız konuda inadına gitmeden konuşacaksın mantıklı olduğu yönleri ona söyleyeceksin haklıysa hakkını vereceksin ve ne yap et güvenini kazan sana güvenirse uğrunda çok şey yapar sen bile şaşarsın sakin mantıklı ve anlayışlı ol :)
  • Soran
   Doğru oldukça sabit fikirli biri.Peki sen daha iyi bilirsin yayların inadını kırmanın bir yolu var mıdır?Bu durumda nasıl bana siniri geçer?
  • Cevaplayan
   Tamam şimdi anlaşıldı neden bu kadar sinir yaptığı. Karakterin hakkında karara varmış birde bu özellikleri var insanlarla ilgili çok çabuk karakter tahlili yaparlar ve kolay kolay edindikleri fikri değiştirmezler
  • Soran
   Ben onu tanımazken iş anlamında bir başkasıyla çalışmak istediğimi sölemiştim patronuma.Buna çok içerlemiş.Kendisini sattığımı düşünüyo.Çünkü arkadaşları seni satan kızla görüşme deyip duruyolarmış.kendimi ispatlayamıyorum ona.Benim çok akıllı ve tam bir şeytan olduğumu,saf görünmeyi çok iyi becerdiğimi söylüyo.Ama ben gerçekten safım:))Seneler sonra bi bana güvenmiş,benim de güvenini sarstığımı düşünüyo.
  • Cevaplayan
   aranızda başka sorunlar yaşandımı yani yay erkeği olmasının dışında alaşmazlıklar falan varmı yoksa sadece birbirinizi anlamakta mı güçlük çekiyorsunuz
  • Soran
   Evet şehri terketmezse eğer onunla konuşmak için can atacağım.felsef? kitaplar okumaya başlıcam:))
  • Cevaplayan
   gizem.. ''beni benden başka kimse anlamaz '' demiştim bunu :)) aslında kendisi de anlamıyor anlamadığı şeyi nasıl açıklayacağını bilmiyor sen dal felsefeden konuya çenesi düşsün bir içini döksün beyin fırtınası hoşuna gider mutlaka bu sefer de hem sarılmak hem konuşmak için sana ihtiyaç duyar :)
  • Soran
   Biz 3-4 günde bir telefonlaşıyoruz:))Benim evime çok yakın bir yerde çalışıyo,evi de evime yakın sayılır.Ama bir türlü buluşamıyoruz kahretsin:))Haftada 1 kez anca buluşuyoruz.O da bunalıma girdiğinde sarılacak birine ihtiyaç duyuyo o kişi ben oluyorum.Diyorum sadece sarılma ihtiyacı hissettiğinde aklına geliyorum.Her an aklımdasın da anlatsam da anlamazsın diyo:))Hep laf sokuyo hep:))
  • Cevaplayan
   evet senin tek dez avantajın henüz tanımaya fırsatın olmamış yinede onu sevdiğini düşünüyorsan hemen umudunu kesme oda seni sürekli arıyorsa zaten aklındasın demekki buluşma imkanınız falan yokmu hani bir buluşsanız senin yanında rahat olabileceini hissettirsen gerisi gelir zaten :)
  • Soran
   Ayy çok hoş bir çelişkiymiş sizinkisi:))Umarım bizimki de böyle olur dicem ama bizimki daha 1 aylık bişi bana o kadar da bağlandığını sanmıyorum.Sonuçta bi özledim,i soğudum diyo:))
  • Cevaplayan
   ooo hooo benim ki kaç yüz bin kere herşeyi bırakıp gidiyordu en sonun da umursamamaya başlayınca telefon açıp ne olur bana kal de demeye başladı onun içinde zor du heralde bu kadar çelişki yaşamak bir yanı beni ben den başka kimse anlamaz kendimle kalmalıyım diyor bir yanı burda sevdiğim var o yoksa ben hiçim diyor yaylar zor insanlar allah sabır versin bize :)
  • Soran
   Görüşmemiz zorlaştı onun işlerinin yoğunluğu yüzünden.Tek iletişim aracımız telefon.Telefonu da çalınca çıldırıyomuş.O yüzden o aramadıkça aramamaya özen gösteriyorum:))Onun dışında işi bırakıp temelli burdan gideceğini söylüyo.Eğer bu blöf değilse dediğin gibi felsefik konulara girecem.Hayatla pek ilgisi olmadığına göre soyutluk ilgisini çekiyor olmalı.
  • Cevaplayan
   hıım kötü olmuş bu ama genel özellikleri sohbet etmek bunu kullanabilirsin ve genelde bahsettiğim dallar ilgi alanları sen sohbeti başlat yeterki onun zaten söyleyecek çok şeyi olur konudan kopma arada sorular sor sana açıklasın kavga etmeyi unutacaktır sinirliyken de olabildiğince sakin kalmaya çalış sende karşılık verdikçe işi hakarete kadar götürebilir sonra pişman olur
  • Soran
   Evet ne yazıkki çok fazla vakit geçiremedik.vakit geçirdiğimizde de ilk zamanlar bana iltifat ederek zaman geçiriyodu.Daha sonra ise kavga çıkararak:))
  • Cevaplayan
   hıım demek ki tanıyacak kadar çok vakit geçirmedin.. ben tanıdığım yay burçlarına göre gördüklerimi söyliyim sen ona uygun olanları seç al.. edebiyat, felsefe, tarih konularına meraklıdır lar bu konuda kitap lar yayınlar dikkatlerini çeker ve sohbeti saatlerce uzatırlar bu konuda özgürlük hissini severler tek başlarına idare etmeyi bilirler, kendilerine akıl danışılması hoşlarına gider girişimci ve lider olmayı isterler özgür oldukları sürece bağlanmaktan korkmazlar
  • Soran
   İlgi alanlarını öğrenebilseydim bunu mutlaka denerdim.Ama kapalı kutu hakkında ser verip sır vermiyo:))
  • Cevaplayan
   yok hala alışamadım ama daha iyi heyecan katıyor :)) yalnız öğrendiğim şey çok sıkmıyacaksın onu dizginleri elinde tutacaksın ama ona farkettirmeden tutacaksın işte biraz ince hesap yapman gerekecek bir de ilgi alanları hakkında sohbeti çok severler bunu da değerlendir o konular da konuştunmu saatlerce muhabbet edip sıkılma dan vakit geçirebilir yanın dakiyle :)
  • Soran
   Hala alışamadın yanı eyvah:))
  • Cevaplayan
   ay ne demek denendi tarafımdan :)) eşim yay burcu 11 yıldır alışmaya çalışıyorum bu hallerine :)))
  • Soran
   Hem sevildiğine emin olmak istiyor.Hem de ilgilenince bunalıyor.Kafası çok karışık,dediğin gibi gel gitler sıklıkla mevcut belki de bağlandığı için tşkler yorum için
 • menis
  -1  
  Yay burcu erkeğiyle alakalı bi durum değil erkek arkadaşının karakteriyle alakalı bi durum bu. Böyle şeylere inanma, erkek arkadaşını çözmeye çalış.
 
Ana Sayfa > Aşk Soruları > Yay burcu erkeğinin özellikleri nelerdir, nelerden hoşlanır?
 
Üye Olmak İster misin?
 
KizlarSoruyor.com üyeleri Xper puanları biriktirerek çeşitli hediyeler kazanıyorlar.

Cinsiyetini seçerek sen de hemen ücretsiz üye olabilirsin.
 
 

gundem haberler
bullet
Muhteşem Yüzyıl'da tarih yanlış mı anlatılıyor?
Muhteşem Yüzyıl gerçekten çok izlenen bir dizi. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

bullet
Youtube'a alternatif hangi siteler var?
Dailymotion, izlesene, vimeo falan hiç beğenmedim. Nereden müzik indirebileceğim?

bullet
KızlarSoruyor'a annelerimiz üye olsa nasıl bir nick alırlardı?
Çocuğun gözünden melek,güzellik olan anne üyelerimiz tabi ki vardır sitede hepsine öpücükler...


Contests
2013 - En Komik Videolar
Neredeyse geleneksel hale gelen KizlarSoruyor.com En Komik Videolar yarışması bu sene yıl sonuna denk geldi. Biz de soruyu bu sefer biraz değişik soralım istedik. 2013 yılında izlediğiniz en...
50 TL Mudo Hediye Çeki   50 TL Mudo Hediye Çeki
En son yarışmayı kazanan açıklandı!
2013 - En Komik Videolar
Kazanan üyemizin ödülü 50 TL Mudo Hediye Çeki
Tüm Yarışmalar >>
sevgilim yok ile ilgili sorular
Bir Kız Sordu Sevgilim bana bunu yazmış çok mutlu oldum dediklerimiz nelerimiz var :)
Sevgilim bana bunu yazmış çok mutlu oldum dediklerimiz :) kısa ve net haydi bakalımmm :)  
Bir Kız Sordu Sevgilim dediki seninleyken başkalarıyla beraber olurum ama....
Sevgilim yani artık eski sevgilim dün akşam beraberken bana dediki seninle birlikteyken hayatımdan ilişki yaşamak için bir sürü kadın geçebilir ama...  
Sizi en çok güldüren komedyen kim?
Tikeldim14 saat önce sordu

Charlie Chaplin

Kemal Sunal

Rowan Atkinson

Nejat Uygur

Jim Carrey

Aşk Xperleri
  
gizemli7
50119  
gizemli7
Nişanlı, 24 yaşında
24 Soru - 3809 Cevap
Aşk Xper: 12113
Aneksenamun
53026  
Aneksenamun
37 yaşında
6 Soru - 5120 Cevap
Aşk Xper: 9946
yokoylebisey
42203  
yokoylebisey
İlişki İçinde, 25 yaşında
0 Soru - 2196 Cevap
Aşk Xper: 6425
capkin_kuru_fasulye
46213  
capkin_kuru_fasulye
Bekar, 31 yaşında
162 Soru - 4577 Cevap
Aşk Xper: 6340

Xper Nedir? Xper Sıralaması