yeşil

Çok eski sevgiliyle çekilmiş özel fotoğraflar?

Ortalama:
Puanla: 
MiserableBoringEnjoyableinterestingFascinating
 
yeşil(Yaş:25-29)
    Kategori: Aşk

Birini çok ama çok sevdiğinizi düşünün. İlişkinizde de evliliğe doğru yol alıyorsunuz ki, evlenmek onun hiç aklında yoktu!
Çok mutlusunuz tabii sizi seçtiği için ama birgün bilgisayarında eski sevgilisi olduğunu bildiğiniz tiple çekilmiş aşırı özel an fotoğraflarına rastlıyorsunuz. ve bu bilgisayar sizinle birlikteyken alındı(!). Nedir bu şimdi?!


Güncelleme: SON GELİŞME : bilgisayarımda, gerçekten orda olduğunu unuttuğum eski sevgilimle fotoğraflarımı gördü dün. :) planlı değildi vallahi. diyaloglar şöyle :

Erkek : bunları hala silmedin mi?
Kız : unutmuşum silerim. sen sildin mi peki?
E : sildim tabii.
K : emin misin?
E : silmemiş miyim? karıştırıyosun ya arada...
K : bilmem, ben sana soruyorum.
E : sildim, yemin ederim.
K : yedeklerini de sildin mi?
E : yedeği mi var? var mıymış? varsa onları da silerim.
K : iyi peki...

:D YORUMLAR?   

3000 karakter kaldı  Gizli  Referans Soru
Soru No
Referans vermek istediğin soru numarasını tarayıcının adres kutusunda görebilirsin (URL). Örneğin, bu sorunun numarası: 12547
 

Cevaplar

    Erkeklerden  
4
Kızlardan  
7
 

En İyi Cevap

dyvim
-1  
Sizin beraberliğiniz sürecinde çekilmiş bir fotoğrafsa, kesinlikle ağır kavga sebebidir; fakat eski yedek dosyalar bu yeni bilgisayara atılmışsa, gözden kaçırılmış bir ayrıntı olarak görülmeli; görüldüğü yerde, fotoğrafın sahibince silinmelidir.
 • Soran
  bayaa üni. yılları canım, tipinden belli. zaten biliyorum ben o kızı. evlendi bile 2-3 sene önce. resmin eskiliğine şüphe yok yani. ama gerçekten burda paylaşıp biraz fikir alınca daha çok rahatladım bu konuda. ilk rahatlamam, kızın basılı bir fotoğrafını yakmakla olmuştu. :D
 • resim tarihini kontrol et ozaman çıkar ortaya içinide ferah tutmalısın
 • Soran
  :)))
 • Cevaplayan
  Ne demek, ben teşekkür ederim. Eşimin eski bilgisayarını beraber temizlemiştik mesela. Şükür ki fazla özel bişi çıkmamıştı :)
 • Soran
  teşekkür ediyorum aynı fikirdeyim.

Erkekler Ne Diyor

 • cenk_sumaklidudak
  -1  
  Eski şeyleri saklayanlar dimdirek salaktır anacım. Bence salak ama kötü niyetli değil.
  • Soran
   :)) güzel, beğendim.
  • Cevaplayan
   En iyi ihtimalle geçmişini inkar etmemek bahanesiyl... Yok yok. En iyi ihtimali yok ki bunun :D ama en kötü ihtimalle: Arada bir bakıp "ulan zamanında bununla da neler yapmışız, breh breh" diye efkarlanıp, kapatmak olabilir. Ama bunu yapan salaktır diyorum bak. Çok büyük risk. Ne kadar özel, ne kadar güzel olursa olsun geçmiş, yeni bir gelecek uğruna itinayla silinmelidir. Ha affedilmeyecek şey değil, terketme sebebi değildir yani ama uyarı ve ceza gerektirir. Uzaklaştırma cezası uygundur :D
  • Soran
   niyet ne peki işte ben de onu soruyorum. :) erkek bakış açısıyla anlayamıyorum. söyle bakalım fikrini, merak ettim. sen niye saklarsın?
 • Tortured
  9229  
  Tatsız bir durum ama çok da sorun değil.
 • kadehteki_yakamoz
  -1  
  Bende eski smsler vardı, kız arkadaşım çıldırmıştı :) Tamam salakmışım, ama art niyet yoktu ki ;)

  Bak şimdi şöyle düşün, bu çocuk senle bir süredir çıkıyor, evlilik hayal ediyorsunuz. Seni seviyor o zaman? Sence seni seviyor mu? Sence seni sevmiyor ve eski sevgilisine mi aşık? Bunu kendin göremeyebilirsin, çevrendekiler sana olan sevgisini güzel tanımlayabiliyor mu? Sana hiç onun adıyla hitap ettimi? Sana ondan bahsetti mi? Gittiğiniz bir mekanda -eskileri hatırlayıp- hiç iç geçirdi mi?

  Fotoğraflar orada olabilir, olmamasını tercih edersin, ama olmuş olması seni zevmediği, o kızı sevdiği anlamına gelmez. Benim bilgisayarımda Arzu'nun yanı sıra damla'nında fotoğrafı var. Arzu'yla 4.5 yıl çıktım, fotolara hala bakarım, damla'yla olanlara çıkmak bile denmez, hiç de girip bakmıyorum, orada öylesine duruyorlar.

  Eğer sevgisinden eminsen sadece fotoğraflardan rahatsız olduğunu belirt ama bunu sorun yapma kendine. Geçmiş geçmişte kalsın, siz geleceğinizi yazın!
  • Cevaplayan
   unutmuş da olabilir, yedeklerken orada olduğunun farkında olmayabilir. Ama eğer özellikle koymuşsa, sen sil dediysen silmeden başka ve daha güvenli bir yere yedekleyebilir. Ama bence pek de öyle eskilerde değil aklı, öylesine kalmış fotolar, yada anısı var diye saklamış. Sana soğuk değilse, sürekli eskilerden bahsetmiyorsa sorun çıkarmaz sanıyorum, siler de büyük ihtimal seviyorsa.
  • Cevaplayan
   evet eski sevgiliyi değil, anıları silemiyor. Seni sevgisinden kusur etmiyorsa sorun olmayacaktır. Yaşananlar yeri gelir, güzeldi diye yadedilir ama sorun olmaz. Sen onu daha mutlu edersen o anılarda gittikçe silinir. İnsan her zaman en güzelini hatırlar, beyinin mekanizması böyle. O da onun özeli kalsın, sorun çıkaracağını sanmam. O kızda takılıp kalsa zaten kendini belli ederdi. Mutluluğunuza gölge düşümesine izin vermeyin, geçmişi orada bırakıp devam edin ^^
  • Soran
   hatıralarını silemiyor diye düşündüm ben. eski "sevgi"sini değil. tabii ki üzüldüm kıskandım onun yanında başka bi kadını öyle görmeyi. 2 hafta taktım geçti gerçi. ama bu beni sevmesine sorun oluşturmaz mı yani diyosun sen de? yoksa kendimi mi kandırıyorum? :)
  • Cevaplayan
   Demekki bazılarımız eskiden kalanları silmekte zorlanıyor Yeni sevgilim olsada arzunun fotolarını silmeyeceğim. Gerçi bzi birlikte hiç fotomuzda yok,ondan gelme 5 6 foto falan. İlerde olacak kız arkadaşım onları görünce kavga etmesin diye açıkça ben göstereym en iyisi, istemiyorsa daha baştan bitirelm. Yada illa acayip şifreleyip unutulmuş klasörlere mi saklayayım? Eskiyi komple silmek güzelde aklında kalmışsa o eski, silemez eli varmaz.Sana sevgisine engel olmuyorsa sorun olmaz. ilerde siler :)
  • Soran
   yaa beni sevdiğine eminim. ona bi şüphem yok. hani benim de eski sevgilimle fotoğraflarım vardı bilgisayarımda önceden kalmış. açıp açıp bakmadığım için orada olduklarını unutmuşum mesela. birincisi neden benle beraberken yeni bilgisayarına yükledi, açıp bakmak için mi? ikincisi ben niyetimiz ciddileşince eskiye dair (ki çocuktum neredeyse, hepsi masumdu yani, onunki gibi değil) ne varsa hepsini temizledm ayıkladm. çünkü artık hayatımın erkeğini seçtim! o neden yapmıyor? erkekleri anlamak zor :)
  • Cevaplayan
   Ya evet anladım alınca yüklemiş. Belki eski sevgilisini çok sevmiştir, onunla anısı çoktur, 'yeşil'i sevmesine rağmen eskiyi kalbine gömmüştür. Ondan kalan anı kırıntılarını bilgisayarda saklıyordur. Bu sevmediği anlamına gelmez, sadece eskinin onda anısı olduğu anlamına gelir; tabi eskiyi hala seviyorsa ona sözüm yok.
   Bu sabah artık yeni bir ilişkiye başlayım eskiyi unutayım diyordum, fark ettimki bende eskiyi kalbime gömünce, yenisi bir gün görecek onları ve üzülecek:(( başlamıcam kimseyle
  • ama resimler sonradan yüklenmiş bilgisayara yani bu orda daha önceden olan unutulmuş şeyler olsa tamam da bu ne demek oluyor niyet ne olabilir
 • etmus
  -1  
  olabilir ... en azindan benim eskiler gibi videosunu cekmemis derim. adi ustunde, gecmis...
  • Cevaplayan
   acilen konuyu kapat :D canim cicim aa bak kus diyerek durumu unuttur!
  • Cevaplayan
   eger sen sordugunda mantikli aciklama yoksa isin icinde is vardir
  • Soran
   ben senden bahsetmedim ya, benimkinin yaptığının hata olduğunu kabul edelim mi dedim? :)
  • Cevaplayan
   kulp takmak değil mantikli yonden yaklasiyorum . ayrica unutma ki ben erkegim ve buldugum resimler sevgilim olan bayanin olur suradaki cevabimda. değil mi?
  • Soran
   eski hd de değil. bak görüyo musun şu erkekleri her yedikleri halta bi kulp takmaya çalışıyolar :D hata yapıyosanız hatanızı kabul edin kardeşim. şurda yardımlaşmaya çalışıyoruz. :))
  • Cevaplayan
   tamam da eski hd yi takmissa olabilir bu durum yine.
  • yok bu yeni alınan bilgisayar da bulmuş resimleri nerden tekrar yükleyebilirki mutlak yeni yüklenmiş olması lazım
  • Cevaplayan
   bilgisayarima yuklemem, ama bilgisayarda kalmis dahi olabilir, format sonrasi bir dosya kurtarirken basima geldi :) sevgilim iyi ki bu isi bildiginden cemkirmedi. ( baska dosyalari kurtarirken o sildiklerin pat diye geri donebiliyor )
  • geçmiş se geçmiş te bırakırsın ciddi bir ilişkin olduğu sırada seçip bilgisayarına yüklermisin
 

Kızlar Ne Diyor

 • ceyda003
  523  
  eskiyi bilgisayardan silmediği için çok kızarım terk ederim yalvarır burnu sürter sonra tekrar kollarımı açarım .. iyi pişman etme taktiği bir daha akıllı olur:)
 • stiletto
  17624  
  Saklıyorsa hala umudu var demektir..
  • Cevaplayan
   Evlendiğinden bahsetseydiniz o zaman.
  • Soran
   kadın evlendi 2-3 sene önce nası bi umuttur bahsettiğiniz?
 • senaaa
  -1  
  eskiyse resmler sorun degil ama yeniyse gözünü yaşına bakma derm ben
 • mherfea
  -1  
  sormalısın bence ya da eğer hala silmediyse resimleri bilgisayarda bişey arıyormuş gibi yapıp tesadüfen bulup bu ne durumuna getirebilirsin madem bilgisayar yeni o resimlerde netten inmedi herhalde
  • Cevaplayan
   erkeklerin hepsi mi zeytinyağı olur yaa :D o zaman zat-ı muhteremin hiç gençlik fotoğrafı yok o fotoğraflara bakıp bakıp heyt bee ne günlerdi nasılda yakışıklıymışım felan diyordur :)) eğer takmıyorsan bence boşver hiç kafanı doldurma öyle şeylerle hele ki olmuş bitmiş biri diyorsan ;)
  • Soran
   daha önce aynı bahaneyle karıştırdığımda çok kızmıştı. :) erkekler çıldırıyolar bilgisayarlarının karıştırılmasına. bi daha yapamam, salak ayağına hiç yatamam anlar. :) açıkçası zaten sormak da cevabını duymak da istemiyorum ondan. belki de hiç bi yerde bişey yokken, durduk yere bişey çıkarıp onu kaybetmeyi, hele hele olmuş bitmiş biri için kaybetmeyi asla göze alamam! o yüzden size soruyorum.. :))
 • floral
  -1  
  Eğer o fotoğraflar, hayatında ben varken çekilmişse, fotoğrafları da onu da silerim tek celsede
  • Cevaplayan
   hımm o zaman, belki gerçekten yanlışlıkla orda unutulmuş olabilir. Bu durum tekrarlanmazsa, çok kızmam sanırım
  • Soran
   yok yok fotolar çok eski :)
 •  
  Yok  
  sende bilgisayarına eski aşkınla çok özel çekilmiş fotoğraflar koy bakalım ne yapacak.çıldırırsa sende çıldır ve bir an önce bu ilişkiyi bitir resimler konmuşsa aklından hala daha bişileri çıkararamış demektir üstelik bunu seninle birlikteyken yapması büüyük saygısızlık.aynısını sende yap görsün bakalım.
 • bencanandım
  14697  
  çok kötü seninle beraberken yüklenmiş bilgisayara resimler öylemi bu aşırı özel dediğin resimler öpüşme falan gibi mi
  yanlış bi iş seninle evlenmeyi düşünüyor ama eskisini atamıyor içinden ben böyle bi şey yakalasam canına okurum onun birinci o resimleri ne amaçla kullanıyor ikincisi o resimleri yüklerken saan ne kadar saygısızlık yaptığının farkında değilmi bunların hesabını sor sen cüzdanına eski aşkının bi resmini koy bakalım neler oluyor
 
Ana Sayfa > Aşk Soruları > Çok eski sevgiliyle çekilmiş özel fotoğraflar?
 
Üye Olmak İster misin?
 
KizlarSoruyor.com üyeleri Xper puanları biriktirerek çeşitli hediyeler kazanıyorlar.

Cinsiyetini seçerek sen de hemen ücretsiz üye olabilirsin.
 
 

gundem haberler
bullet
Muhteşem Yüzyıl'da tarih yanlış mı anlatılıyor?
Muhteşem Yüzyıl gerçekten çok izlenen bir dizi. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

bullet
Youtube'a alternatif hangi siteler var?
Dailymotion, izlesene, vimeo falan hiç beğenmedim. Nereden müzik indirebileceğim?

bullet
KızlarSoruyor'a annelerimiz üye olsa nasıl bir nick alırlardı?
Çocuğun gözünden melek,güzellik olan anne üyelerimiz tabi ki vardır sitede hepsine öpücükler...


Contests
2013 - En Komik Videolar
Neredeyse geleneksel hale gelen KizlarSoruyor.com En Komik Videolar yarışması bu sene yıl sonuna denk geldi. Biz de soruyu bu sefer biraz değişik soralım istedik. 2013 yılında izlediğiniz en...
50 TL Mudo Hediye Çeki   50 TL Mudo Hediye Çeki
En son yarışmayı kazanan açıklandı!
2013 - En Komik Videolar
Kazanan üyemizin ödülü 50 TL Mudo Hediye Çeki
Tüm Yarışmalar >>
sevgilisi var ile ilgili sorular
Bir Kız Sordu Sevgilisi olan bir erkeğin mesaj atmaması
sevgilisi olan bir erkeğin mesaj atmaması normal mi,çocukla normal konuşuyoruz ama sevgilisi var ve mesajıma cevap vermiyor,sizce neden?  
Bir Kız Sordu Sevgilisi olan birinden hoşlandığınız oldu mu? Neler hissettiniz?
Sevgilisi olan birinden hoşlandığınız oldu mu? Neler hissettiniz?  
Yeni KS'ye hazır mısın ?
SonataDün sordu

Icerik gitsin yeni tasarim

Icerik gitmesin yeni tasarım

Icerik gitsin eski tasarim

Oldugu gibi kalsin